Lotniczy przełom roku

SylwestrowyLot_ph_male
ZBwStalowejWoli_ph W lutowym numerze Skrzydlatej Polski w Dziale
Z wiatrem w zawody ukazał się artykuł REKORDOWY LOT o ustanowionym przez Mirosława Kowalskiego
w dniu 2 marca 2013 roku Rekordzie Polski
w długotrwałości lotu balonem na ogrzane powietrze,
a w Dziale Nasze trasy notatka LOTNICZY SYLWESTER NAD MORZEM o spotkaniu w Aeroklubie Gdańskim.
Już w EMPiKach! Zapraszam do przeczytania.
W kolejnym numerze NOWY ROK NA WAWELU o lotach zorganizowanych przez Niebo Otwartej Europy
w Krakowie i relacja z II Nowotarskich Zimowych Zawodów Balonowych o Puchar Firmy PCD SALAMI.
Pliki ze styczniowym artykułem BABIE LATO W STALOWEJ WOLI, przedstawiającym relację z fiesty balonowej Babie Lato Stalowa Wola 2013 o puchar prezydenta miasta Stalowa Wola, która odbyła się w dniach 10?12.10.2013 i z wcześniejszymi tekstami na stronie Publikacje.

Napisz komentarz

Losowe fotografie
A_IMG_4426 IMG_4948 L_IMG_5836 M_IMG_5612
Polecimy znowu
Dzięki zwycięstwu załogi Mateusza Rękasa i Jacka Bogdańskiego w 2018 w Szwajcarii, 64. edycja tych prestiżowych zawodów, po raz pierwszy po wojnie odbyła się w Polsce w 2021. Artykuł: Witamy Aeronautów! o przygotowywanej 64 edycji Pucharu Gordona Bennetta – po trzech niespełnionych zapowiedziach – nareszcie w Polsce, w Toruniu (Nr 7/2021) Relację z Mistrzostw Świata FAI balonów gazowych na długim dystansie, czyli Zawodów o Puchar Gordona Bennetta, które odbyły się w dniach 19-28.08.2021 w Toruniu przedstawia artykuł: Z Torunia w świat (Nr 10/2021). O wcześniejszych dokonaniach Polaków i barierach uniemożliwiających przez 35 lat organizację Pucharu Gordona Bennetta w Polsce pomimo zwycięstw mówi. Artykuł: W hołdie Hynkowi. (Nr 11/2019)
PRZEGLĄD LOTNICZY
Czasopismo dostępne jest w sieciach kolporterskich: Ruch, EMPiK, Kolporter, Garmond Press, Inmedio, Relay. lub w sklepie Możliwy jest zdalny zakup pojedynczego numeru w EMPIK PREMIUM. Można też zamawiać prenumeratę bezpośrednio w PRZEGLĄDZIE LOTNICZYM [W formularzu w okienku „Uwagi” oprócz wymaganych informacji (np. od którego numeru zamawiacie – można wstecz) proszę dopisać: jeszcze „Jestem baloniarzem”. Jeśli Wydawnictwo odnotuje większe zainteresowanie tą tematyką, łatwiej mi będzie wynegocjować więcej miejsca do publikacji tekstów o balonach i zdjęć je przedstawiających.] Wydania elektroniczne
Zareklamuj się!