Jesienne latanie balonami

SONY DSCSONY DSC
W grudniowym numerze Skrzydlatej Polski w Dziale
Z wiatrem w zawody ukaże się artykuł SPRAWDZIAN PRZED MISTRZOSTWAMI, mówiący o XXII Balonowym Pucharze Leszna, który w dniach 19?22 września br. zakończył Balonowy Puchar Polski 2013; rozgrywając się na terenie Leszna oraz Dolska. Podczas zawodów rozgrywane były również Pre-Mistrzostwa Świata Kobiet.
Natomiast w Dziale Nasze trasy ukażą się notatki: BALONOWY HUBERTUS W POBIEDNIKU, o zakończeniu sezonu letniego w Aeroklubie Krakowskim 19 października 2013 oraz BALONY NAD KĘPNEM o XV Ogólnopolskich Zawodach Balonowych ? Kępno 2013, które nieoczekiwanie odbyły się w dniach 15-17 listopada 2013; reaktywowane w ubiegłym roku w Kępnie po dłuższej przerwie.
Wkrótce w EMPiKach! Zapraszam do przeczytania.
W kolejnym numerze relacja z zawodów balonowych w Stalowej Woli i inne balonowe tematy.
Pliki z notatkami ZNÓW BALONY NAD WILANOWEM, a także ZAKOŃCZENIE SEZONU W TURBI i z wcześniejszymi tekstami na stronie Publikacje

Napisz komentarz

Losowe fotografie
BBBIMG_4096m Warszawa IMG_3858 IMG_5690
Puchar Gordona Bennetta
Dzięki zwycięstwu załogi Mateusza Rękasa i Jacka Bogdańskiego w 2018 w Szwajcarii, od 28.08. do 4.09.2020 będziemy mogli kibicować naszym zawodnikom we Wrocławiu, gdzie będzie zorganizowana 64. edycja tych prestiżowych zawodów, po raz pierwszy po wojnie w Polsce. Artykuł o Hynku i historycznym udziale Polaków w tych zawodach (pdf).
Reklama
Gadżety lotnicze: obrazy, puzle, plakaty, kubki, odzież, naklejki i inne.
Zareklamuj się!
Najnowsze komentarze