Jesienne latanie balonami

SONY DSCSONY DSC
W grudniowym numerze Skrzydlatej Polski w Dziale
Z wiatrem w zawody ukaże się artykuł SPRAWDZIAN PRZED MISTRZOSTWAMI, mówiący o XXII Balonowym Pucharze Leszna, który w dniach 19?22 września br. zakończył Balonowy Puchar Polski 2013; rozgrywając się na terenie Leszna oraz Dolska. Podczas zawodów rozgrywane były również Pre-Mistrzostwa Świata Kobiet.
Natomiast w Dziale Nasze trasy ukażą się notatki: BALONOWY HUBERTUS W POBIEDNIKU, o zakończeniu sezonu letniego w Aeroklubie Krakowskim 19 października 2013 oraz BALONY NAD KĘPNEM o XV Ogólnopolskich Zawodach Balonowych ? Kępno 2013, które nieoczekiwanie odbyły się w dniach 15-17 listopada 2013; reaktywowane w ubiegłym roku w Kępnie po dłuższej przerwie.
Wkrótce w EMPiKach! Zapraszam do przeczytania.
W kolejnym numerze relacja z zawodów balonowych w Stalowej Woli i inne balonowe tematy.
Pliki z notatkami ZNÓW BALONY NAD WILANOWEM, a także ZAKOŃCZENIE SEZONU W TURBI i z wcześniejszymi tekstami na stronie Publikacje

Napisz komentarz

Losowe fotografie
A_IMG_4426 IMG_4948 L_IMG_5836 M_IMG_5612
Polecimy znowu
Dzięki zwycięstwu załogi Mateusza Rękasa i Jacka Bogdańskiego w 2018 w Szwajcarii, 64. edycja tych prestiżowych zawodów, po raz pierwszy po wojnie odbyła się w Polsce w 2021. Artykuł: Witamy Aeronautów! o przygotowywanej 64 edycji Pucharu Gordona Bennetta – po trzech niespełnionych zapowiedziach – nareszcie w Polsce, w Toruniu (Nr 7/2021) Relację z Mistrzostw Świata FAI balonów gazowych na długim dystansie, czyli Zawodów o Puchar Gordona Bennetta, które odbyły się w dniach 19-28.08.2021 w Toruniu przedstawia artykuł: Z Torunia w świat (Nr 10/2021). O wcześniejszych dokonaniach Polaków i barierach uniemożliwiających przez 35 lat organizację Pucharu Gordona Bennetta w Polsce pomimo zwycięstw mówi. Artykuł: W hołdie Hynkowi. (Nr 11/2019)
PRZEGLĄD LOTNICZY
Czasopismo dostępne jest w sieciach kolporterskich: Ruch, EMPiK, Kolporter, Garmond Press, Inmedio, Relay. lub w sklepie Możliwy jest zdalny zakup pojedynczego numeru w EMPIK PREMIUM. Można też zamawiać prenumeratę bezpośrednio w PRZEGLĄDZIE LOTNICZYM [W formularzu w okienku „Uwagi” oprócz wymaganych informacji (np. od którego numeru zamawiacie – można wstecz) proszę dopisać: jeszcze „Jestem baloniarzem”. Jeśli Wydawnictwo odnotuje większe zainteresowanie tą tematyką, łatwiej mi będzie wynegocjować więcej miejsca do publikacji tekstów o balonach i zdjęć je przedstawiających.] Wydania elektroniczne
Zareklamuj się!