Nowy sezon balonowy

 

W majowym numerze Skrzydlatej Polski w Dziale Nasze trasy ukazały się notatki: ?Co nowego w Pobiedniku? mówi o planowanych w najbliższym czasie przez Aeroklub Krakowski dwóch dużych imprezach: w czerwcu – XVIII Krakowskie Zawody Balonowe połączone z V Pucharem Unii Europejskiej Niebo Otwartej Europy, których współorganizatorem jest Biuro Organizacyjne Zawodów Niebo Otwartej Europy, a w lipcu – 50. Lot Południowo-Zachodniej Polski im. kpt. Franciszka Żwirki. ?Zielony początek sezonu? to relacja z XI Międzynarodowych Wielkanocnych Zawodów Balonowych w Grudziądzu, kwalifikowanych do Pucharu Polski.

jedna wypowiedź o “Nowy sezon balonowy”

  • Marcin Wieczorek AK:

    Witam Pani Ewo,
    W imieniu całej społeczności AK dziękuję ślicznie za napisanie o naszym fajnym stowarzyszeniu na łamach SP.

    Dziękujemy
    Społeczność Aeroklubu Krakowskiego

Napisz komentarz

Losowe fotografie
A_IMG_4426 IMG_4948 L_IMG_5836 M_IMG_5612
Polecimy znowu
Dzięki zwycięstwu załogi Mateusza Rękasa i Jacka Bogdańskiego w 2018 w Szwajcarii, 64. edycja tych prestiżowych zawodów, po raz pierwszy po wojnie odbyła się w Polsce w 2021. Artykuł: Witamy Aeronautów! o przygotowywanej 64 edycji Pucharu Gordona Bennetta – po trzech niespełnionych zapowiedziach – nareszcie w Polsce, w Toruniu (Nr 7/2021) Relację z Mistrzostw Świata FAI balonów gazowych na długim dystansie, czyli Zawodów o Puchar Gordona Bennetta, które odbyły się w dniach 19-28.08.2021 w Toruniu przedstawia artykuł: Z Torunia w świat (Nr 10/2021). O wcześniejszych dokonaniach Polaków i barierach uniemożliwiających przez 35 lat organizację Pucharu Gordona Bennetta w Polsce pomimo zwycięstw mówi. Artykuł: W hołdie Hynkowi. (Nr 11/2019)
PRZEGLĄD LOTNICZY
Czasopismo dostępne jest w sieciach kolporterskich: Ruch, EMPiK, Kolporter, Garmond Press, Inmedio, Relay. lub w sklepie Możliwy jest zdalny zakup pojedynczego numeru w EMPIK PREMIUM. Można też zamawiać prenumeratę bezpośrednio w PRZEGLĄDZIE LOTNICZYM [W formularzu w okienku „Uwagi” oprócz wymaganych informacji (np. od którego numeru zamawiacie – można wstecz) proszę dopisać: jeszcze „Jestem baloniarzem”. Jeśli Wydawnictwo odnotuje większe zainteresowanie tą tematyką, łatwiej mi będzie wynegocjować więcej miejsca do publikacji tekstów o balonach i zdjęć je przedstawiających.] Wydania elektroniczne
Zareklamuj się!