Balonem w CTR?

W styczniowym numerze Skrzydlatej Polski ukazał się artykuł ?Skok na Wilanów?, który przedstawia relację z I Fiesty Balonowej o Puchar Burmistrza Dzielnicy, zorganizowanej na podsumowanie tegorocznych Dni Wilanowa (23?25 września 2011) nad miasteczkiem Wilanów. Zapraszam do przeczytania.
Jeszcze dostępny jest grudniowy numer z artykułem ?Deszczowe mistrzostwa?, przedstawiającym relację z XXVII Balonowych Mistrzostw Polski oraz XX Balonowego Pucharu Leszna, które odbyły się w dniach 7-11 września 2011 oraz notatką w Dziale Nasze trasy ?Dogrywka do Festiwali Wiatrów?, mówiącą o Zawodach Balonowych o Puchar Prezesa KGHM zorganizowanych z okazji 50-lecia KGHM, które odbyły się w dniach 3-4 września 2011 r. na Lotnisku Aeroklubu Zagłębia Miedziowego ? Lubin. Pliki z tekstami na stronie Publikacje.

Napisz komentarz

Losowe fotografie
BBBIMG_4080m 8m P_IMG_5238 L_IMG_5836
Puchar Gordona Bennetta
Dzięki zwycięstwu załogi Mateusza Rękasa i Jacka Bogdańskiego w 2018 w Szwajcarii, od 28.08. do 4.09.2020 będziemy mogli kibicować naszym zawodnikom we Wrocławiu, gdzie będzie zorganizowana 64. edycja tych prestiżowych zawodów, po raz pierwszy po wojnie w Polsce. Artykuł o Hynku i historycznym udziale Polaków w tych zawodach (pdf).
Reklama
Gadżety lotnicze: obrazy, puzle, plakaty, kubki, odzież, naklejki i inne.
Zareklamuj się!
Najnowsze komentarze