Dla tych co bywają we Wrocławiu i lubią balony

Jeszcze dostępny jest sierpniowy numer Skrzydlatej Polski, zawierający w Dziale Transport mój artykuł ?Jak do Wrocławia to drogą powietrzną?, przedstawiający rozwój lotniska Wrocław/Strachowice ? inwestycje, obsługę ruchu pasażerskiego w Porcie Lotniczym im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu oraz obsługę transportów wojskowych do Polskich Kontyngentów Wojskowych, zapewnianą przez Komendę Obsługi Lotniska Wrocław. Zapraszam do przeczytania. Plik wkrótce na stronie Publikacje.

W lipcowym numerze Skrzydlatej Polski w Dziale Nasze trasy ukazała się relacja z Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Sił Powietrznych we Wrocławiu ?F-16 nad Placem Gołębim?.

Na dniach ukaże się wrześniowy numer Skrzydlatej Polski, a w nim dwie notatki:

?Aerostatem do wód? ? relacja z VI Międzynarodowych Zawodów Balonowych o Puchar SPA, należących do rozgrywek Pucharu Polski, które odbyły się w dniach 18-21 sierpnia 2011 w Nałęczowie.

?4u Aerostaty do zapłaty? ? o balonowej monecie 4 Aerostaty Mazurskie, którą wyemitowano dla upamiętnienia IV Mazurskich Międzynarodowych Zawodów Balonowych o Puchar Prezydenta Ełku i Puchar balonowy Prezydenta Emiratów Arabskich, które odbyły się w dniach od 11 do 14 sierpnia br. w Ełku.

Szczegółowa relacja i zdjęcia z imprezy w następnym ? październikowym numerze. W nim również notatka ?Z Proszowic nad Racławice? zawierająca relację z II Proszowickich Zawodów Balonowych, które odbyły się w dniach 12-15 sierpnia 2011 r.

Napisz komentarz

Losowe fotografie
IMG_3632 IMG_3646 A_IMG_5143 M_IMG_5667
Puchar Gordona Bennetta
Dzięki zwycięstwu załogi Mateusza Rękasa i Jacka Bogdańskiego w 2018 w Szwajcarii, od 28.08. do 4.09.2020 będziemy mogli kibicować naszym zawodnikom we Wrocławiu, gdzie będzie zorganizowana 64. edycja tych prestiżowych zawodów, po raz pierwszy po wojnie w Polsce. Artykuł o Hynku i historycznym udziale Polaków w tych zawodach (pdf).
Reklama
Gadżety lotnicze: obrazy, puzle, plakaty, kubki, odzież, naklejki i inne.
Zareklamuj się!
Najnowsze komentarze